Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy w salonie można płacić karta?

Tak, przyjmujemy płatności kartą, gotówką, szybki przelew oraz blik.

Czy muszę się przygotować do masażu?

Przed pójściem na masaż nie trzeba przygotowywać się w szczególny sposób, wystarczy wziąć prysznic i ubrać się komfortowo, choć to nie jest warunek. Nie wskazane jest także spożywanie obfitych posiłków bezpośrednio przed masażem.

Czy mam coś zabrać na masaż?

Wszystkie podkłady zarówno pod ciało, jak i twarz są jednorazowe, a stół jest każdorazowo dezynfekowany. Nie musisz mieć przy sobie ręczników ani klapków. Ręcznik do przykrycia ciała, otrzymasz od masażysty w gabinecie. Otrzymasz także jednorazową bieliznę.

Czy w gabinecie jest prysznic?

Tak, w gabinecie znajduje się w pełni wyposażona łazienka z prysznicem.

Jak zarezerwować wizytę?

Rezerwację wizyty w gabinecie można dokonać:

Jakie usługi są oferowane?

W gabinecie masażu wykonywane są masaże relaksacyjne, przeciwbólowe, terapie manualne rozluźniające, gorącymi kamieniami, bańkami chińskimi, pielęgnacyjne, peelingi, Kobido.

W jakich godzinach otwarty jest salon?

Zarezerwować termin na masaż można od poniedziałku do niedzieli. W godzinach od 8:00 do 21:00.

Wizyta w salonie po wcześniejszym umówieniu się.

Jakie korzyści daje masaż?

Masaż relaksuje, rozluźnia mięśnie, redukuje napięcie, stres, bezsenność, ułatwia krążenie krwi i limfy, przyczynia się do dotlenienia komórek, zmniejsza ból. Obniża poziom stresu. Wycisza układ nerwowy.

Jak wygląda przebieg masażu?

Masaż poprzedza krótki wywiad z klientem w celu dowiedzenia się o możliwych przeciwskazaniach i aktualnym samopoczuciu. Podczas wizyty klient/tka zostaje dokładnie poinstruowana krok po kroku. Sam masaż zaczyna się od głaskania i rozcierania. Do coraz mocniejszych technik, takich jak ugniatania i terapie manualne. Podczas całego masażu zostają odkryte tylko te partie ciała, które aktualnie są opracowywane.

Czy są dostępne miejsca parkingowe w okolicy gabinetu?

Tak, są dostępne miejsca parkingowe (strefa A, strefa B).

Czy oferowane są karty podarunkowe ?

Tak, jest możliwość kupienia karty podarunkowej na wszystkie masaże z oferty. Lub do konkretnej kwoty. Voucher podarunkowy można kupić stacjonarnie (po wcześniejszym umówieniu terminu odbioru). Kartę podarunkową można kupić online. Po dokonaniu wpłaty na konto bankowe. Wysyłany zostaje bon w formie pdf na wybrany adres e-mail.

Czy są dostępne pakiety\karnety masaży?

Tak, w gabinecie jest możliwość skorzystania z pakietów.

Zobacz pakiety

Czy są jakieś przeciwwskazania do masażu?

Tak, przeciwwskazaniami do masażu są:

  • ostre stany zapalne,
  • infekcje,
  • stany gorączkowe,
  • nowotwór,
  • choroby zakaźne,
  • 1 i 3 trymestr ciąży
  • zmiany zakrzepowe,
  • przerwanie ciągłości powłok skórnych,
  • obecność tętniaków.

Ile trwa i kosztuje masaż?

W ofercie znajdują się masaże już od 115zł do 320zł. Czas wykonywania masażu jest od 30 min do 110minut.

Czy masaż boli?

Masaż nie powinien sprawiać nieznośnego bólu.

Najwięcej korzyści daje masaż, który sprawia uwalniający, dobry ból. Po którym nie masz uczucia dyskomfortu. Ucisk i siła masażu dostosowywana indywidualnie do progu bólu osoby masowanej.

Co po masażu?

Po każdym masażu zalecamy kilka minut odpoczynku, gdzie można również napić się wody, kawy lub herbaty.

Następnego dnia po masażu, możemy czuć lekki dyskomfort w mięśniach, które były najbardziej napięte. Niektórzy określają to uczucie jako podobne do zakwasów. Całkowicie normalną rzeczą jest odczuwanie lekkiego bólu mięśni lub dyskomfortu mięśni po masażu i nie ma powodów do obaw. Ten dyskomfort jest zwykle spowodowany uwolnieniem nagromadzonego napięcia w mięśniach i powinien ustąpić w ciągu dnia lub dwóch. Osoby, które częściej korzystają z masażu, zwykle w mniejszym stopniu odczuwają dyskomfort, ponieważ ich mięśnie są lepiej przyzwyczajone do terapii. Intensywny masaż może wywoływać pożądanego stanu zapalnego, który prowadzi do odżywienia i dotlenienia mięśni. Niewskazany jest w tym samym dniu intensywny trening na siłowni, bieganie czy inne ćwiczenia – zwłaszcza, jeśli nie korzystamy z masaży regularnie.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Czego najbardziej teraz Ci potrzeba? Pielęgnacji ciała, twarzy a może ulga w bólu?

Zwolnij! Zapraszam Ciebie na chwilę dla siebie. Uwolnisz się od wszelkich napięć. Wizyta po wcześniejszym umówieniu się.

KONTAKT

Masz pytania? Chętnie odpowiemy na Twoje wątpliwości.